Kiss & Carry Forest Green

Dostupnosť tovaru:
Na sklade
Obj. číslo:
3012

79,95 € s DPH 66,63 € bez DPH

+ -
Akcia

Kiss & Carry Forest Green

Kiss & Carry je výsledkom 3-ročného úsilia vytvoriť výrobok maximálne pohodlný a bezpečný, podľa motta Z bruška na bruško. Je určený pre prvých 9 mesiacov Vášho bábätka (t. j. 2,5 – 11 kg, resp. veľkosť 50 – 80), počas ktorých v ňom môže podriemkavať, spať, odpočívať a relaxovať. V šatko-nosiči a priamo na Vás sa bábätko cíti bezpečne. Pocit istoty ho upokojuje a zároveň posilňuje citovú väzbu medzi rodičom a dieťaťom.
Materiál šatko-nosiča je pevný a zároveň dostatočné pružný, aby sa prispôsobil telíčku Vášho bábätka – vlastnosti, ktoré si počas doby používania zachováva. Bábätko v ňom môžete nosiť hneď po narodení, a tak Vám nič nebude brániť od prvého dňa môžete užívať slobodu pohybu, kamkoľvek sa vyberiete.
Šatko-nosič Vám poskytuje hneď niekoľko výhod:Môžete ho používať od 1. dňa po ca. 9. mesiac (2,5 – 11 kg / veľ. 50 – 80). Vďaka nastaviteľným častiam sa prispôsobí veľkosti Vášho bábätka: dĺžka bedrového pása je nastaviteľná (72 – 135 cm / veľ. 36 – 48), šatkové ramenné popruhy majú všitý elastický pás a v chrbtovej časti sa nachádza bočné zaťahovanie na šnúrku s uzáverom. Šatko-nosič je ergonomický. Umožňuje polohovanie nožičiek bábätka do tvaru písmena M (zadoček je podsadený a kolienka sú vyššie než zadoček). Na bedrovom páse sa nachádzajú šikovné kapsičky na nôžky bábätka. Vďaka šatkovým ramenným popruhom sa váha bábätka rovnomerne rozloží na Vaše plecia.Mäkučká opierka hlavy a krku bábätka je snímateľná a možno ju prať pri 60 °C.
Chrbtová časť šatko-nosiča nie je vystužená, a preto netlačí bábätko do neprirodzenej polohy. Chrbtica dieťaťa sa nepreťažuje a aj na chrbátiku cíti Váš dotyk. Vďaka pevnosti materiálu však poskytuje bábätku dostatočnú oporu.

Video