SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Farby na tvár – Tiger

Profi farby a doplnky na tvár pre 3 výnimočné masky

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
DJ09203

8,95 € s DPH 7,46 € bez DPH

+ -


Farby na tvár – Tiger

S maskou je premena na mačkovitú šelmu dokonalá. Základom je farba, ktorú nanesiete dieťaťu na tvár priloženým štetcom alebo/a špongiou. Potom doplníte samolepivé nálepky na tvár. Hotovo! Sada obsahuje materiál na 6 masiek (3 modely po dva razy). Keď sa už dieťa nechce maskovať, nálepky jednoducho odlepíte a farby zmyjete vodou a jemnou penou.
Obsah (môže sa meniť v závislosti od sady): 3 mištičky s farbami na tvár, štetec, špongia, nálepky na tvár, šablóna, obrázkový návod
Realizácia masky: ca. 15 min.
Odporúčaný vek: 3+
Rozmery balenia: 15 x 21 x 2,5 cm

Parametre

Hmotnosť0,24 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.