SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Jack - Manipulačná kocka

Pestrá, mäkká manipulačná kocka zobrazujúca leva Jacka a jeho kamarátov. Kombinuje rôzne vzory, povrchy a doplnky. Šuštivý povrch a zrkadielko prekvapia, hryzadlo pomôže pri prerezávaní zúbkov, manipulácia korálkou podporí jemnú motoriku. Obsahuje elastické pútko na uviazanie.

Dostupnosť:
Na sklade 6 ks
Obj. čislo:
83123

19,99 € s DPH 16,66 € bez DPH

+ -


Novinka

Jack - Manipulačná kocka

Manipulačná kocka ponúka dieťatku mnoho podnetov, ktorými nasýti svoju zvedavosť. Okrem leva Jacka na nej objaví jeho kamarátov krokodíla, lemura a tukana. Každá strana kocky je iná, vkusne kombinuje rôzne vzory, povrch a doplnky. Šuštivý povrch a zrkadielko prekvapia a podporia hmat a sluch, hryzadlo pomôže pri prerezávaní zúbkov, ohmatávanie štítkov a presúvanie korálky po povrázku podporí jemnú motoriku. Vďaka elastickému pútku môžete kocku uviazať na kraj postieľky, na kočík a pod. a dieťatko si môže kocku pritiahnuť bližšie.
Odporúčaný vek: 3 m+
Rozmery: 8 x 8 x 8 cm

Parametre

Hmotnosť0,08 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.