SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Maňušky - Vlk a tri prasiatka

Maňušky k príbehu o troch prasiatkach

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
86155

49,99 € s DPH 41,66 € bez DPHMaňušky - Vlk a tri prasiatka

Príbeh o troch prasiatkach – kto by ho nepoznal? A kto by ho nechcel počuť zas a zas? To, ako prasiatka napokon spoločným úsilím porazia vlka. Ako sa pohádajú a každé ide svojou cestou, ako si každé vyskúša svoje schopnosti, ako obstojí v skúške proti vlkovi, či má strach alebo je odvážne, či je nerozumné alebo múdre... S touto sadou maňušiek si môžete príbeh zahrať, zdramatizovať, a keď vás úplne zachváti tvorivá nálada, môžete pre maňušky vytvoriť aj scény. Sada obsahuje veľkého protivníka vlka, 3 prasiatka v overale, ktorý ladí s ich domčekom a 3 domčeky v tvare ihlanu – aké nápadité a minimalistické! Prasiatka a ich domčeky môžete uschovať priamo vo vlkovi. Vlk je maňuška na ruku, prasiatka sú prstové maňušky.

Odporúčaný vek: 9m+
Rozmery: 30 x 16 x 20 cm

Parametre

Hmotnosť0,6 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.