SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Zia - Tancujúca žirafa

Keď ju potiahneš za nohu, vibruje

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
83078

24,99 € s DPH 20,83 € bez DPH

+ -


Zia - Tancujúca žirafa

Žirafka Zia má dlhé a elastické nôžky. Sleduj, čo sa stane, keď ju za nôžku potiahneš: začne vibrovať, z čoho sa rozhrkajú guľôčky v hrkálke na jej brušku a krúžky, ktoré má okolo krku. Páčilo sa ti to? Tak to skús ešte raz, potiahni ju za nôžku! Navyše Ziine nôžky pri dotyku šuštia. Okolo nôžky, ruky a ako sukničku má farebné štítky. Na brušku má okrem hrkálky s farebnými guľočkami aj nerozbitné zrkadielko. Medzi rožkami na hlavičke má šnúrky, ktorými sa dá uviazať na hrazdičku, rukoväť vajíčka alebo na kraj postieľky.

Odporúčaný vek: 6m+
Rozmery hračky: 35 x 10 cm

Parametre

Hmotnosť0,24 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.