SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Balónová lopta – Grafické vzory

Ľahučká, nehlučná lopta do interiéru

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 4 ks
Obj. čislo:
DJ02057

10,25 € s DPH 8,54 € bez DPH

+ -


Balónová lopta – Grafické vzory

Stačí nafúkať balón, na ktorom je pestrofarebný poťah s grafickými vzormi, a ľahučká, nehlučná lopta na doma je prichystaná. Vrchná a spodná časť grafických vzorov má odlišné farebné prevedenie. Dizajnovka.

Obsah: poťah na balón, balón
Odporúčaný vek: 2 – 7 rokov
Priemer balónovej lopty: 30 cm
Rozmery balenia: 28 x 28 cm

Parametre

Hmotnosť0,12 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.