O spoločnosti

Vitajte vo Svete detí, v detskom svete Kids-world!

Detský život je plný prekvapení, radosti, veselia a zábavy. Všetci dospelí máme pri svojich deťoch druhú šancu ponoriť sa do čarovného sveta plného záhad, vymyslenej reality, predstáv a hier.

Ako mama dvoch detí, ktorá sa na Slovensko prisťahovala z rodného Holandska, som často hľadala originálne hračky a produkty pre moje vlastné deti aj deti mojich známych.  Zistila som, že mnohé obľúbené hračky sa na Slovensku nedali kúpiť. Preto som sa rozhodla otvoriť internetový obchod s vybranými hračkami z celého sveta, ktoré umožnia vytvoriť pre deti skutočne čarovný detský svet a podporia ich motorický i osobnostný vývoj.

Tento jednoduchý začiatok sme následne rozvinuli na výhradnú distribúciu prémiových svetových značiek pre Slovensko a čiastočne aj pre Českú Republiku hier, hračiek a doplnkov stimulujúcich rozvoj zmyslov a logického myslenia detí.

Naším hlavným cieľom je prinášať pre našich partnerov, ktorí ponúkajú kvalitné produkty nielen stimulujúce rozvoj detí, tie najlepšie prémiové značky z celého sveta, ktorých záujem samotných je distribúcia cez špecializované predajne, ktorých osobný prístup a nadšenie zákazníci vnímajú ako ich poslanie dať im a ich deťom niečo viac ako len kvalitný produkt a službu. 

V našej ponuke nájdete hračky, ktoré podporujú predstavivosť, tvorivosť aj kreativitu a popritom deti učia spoznávať svet okolo seba. Ponúkame aj pomôcky pre dotvorenie súkromného mikrosveta detí, ktorý tvorí ich detská izba. Nezabudli sme ani na najmenšie deti a preto vieme ponúknuť aj produkty pre bábätká a batoľatá stimulujúce ich jemnú motoriku a rovnako aj vyskúšané pomôcky pre ich mamy. 

Ešte predtým, ako sme sa rozhodli vytvoriť Kids-world.sk, dali sme predsavzatie, ktorého sa striktne držíme dodnes: vždy ponúkame len hračky, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie normy, sú bezpečné pre deti a naviac dbáme na to, aby boli priateľské k prírode. A hlavne, aby robili radosť všetkým. Znamená to napríklad aj to, že u nás nenájdete hračky obsahujúce batérie, ani hračky vydávajúce umelé elektronické zvuky, ale len hračky, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťku naplno využívať svoju predstavivosť a kreativitu. Pretože, ako hovorieval Albert Einstein: „Predstavivosť je všetkým. Dáva nám možnosť vymyslieť si budúcnost a preto je často dôležitejšia ako vedomosti.

Teším sa na stretnutie,

Annalies