Naše značky

Všetky značky v našom portfóliu majú zhodný zámer, byť v ponuke iba prostredníctvom špecializovaných obchodov a e-shopov, ponúkajúcich podobný, vysoko kvalitný sortiment s vysokou pridanou hodnotou, a nie prostredníctvom maloobchodných reťazcov či online marketplaces ako ALZA, MALL či KAUFLAND.

 

DJECO

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži, ktorá bola založená v roku 1954. Špecializuje sa na navrhovanie a výrobu nápaditých kreatívnych a tvorivých hračiek. Vyniká nádhernými a jedinečnými ilustráciami. Tradičné hračky so sviežim moderným vzhľadom okúzľujú malé aj veľké deti po celom svete. Talentovaní ilustrátori a dizajnéri vytvárajú zaujímavé, až magické produkty, ktoré stimulujú predstavivosť detí. Djeco produkty nájdete tu.

    

Sortiment Djeco je veľmi bohatý a rozdeľuje sa do 4 hlavných skupín- katalógov:

TOYS & GAMES -
MONTESSORI A KREADTÍVNE HRAČKY, HRY + DOPLNKY, pričom katalóg si môžete objednať TU.
ARTS & CRAFTS - TVORIVÉ UMENIE  - katalóg si môžete objednať TU. 
LOVELY PAPER- KÚZELNÉ PAPIERNICTVOkatalóg si môžete objednať TU.
LITTLE BIG ROOM BY DJECO- MAGICKÝ SVET DOPLNKOV DJECOkatalóg si môžete objednať TU.

Tu si môžete prelistovať ochutnávku zo všetkých katalógov Djeco:  alebo si tento minikatalóg s prierezom aktuálnej ponuky objednať TU.

 

 

BiOBUDDi

 

Holandská spoločnosť BiOBUDDi je rodinným podnikom, ktorý sa zaviazal k budovaniu lepšieho zajtrajška, prostredníctvom výroby ekologických hračiek, vyrábaných lokálne v domovskom Holandsku, ktoré sú bezpečné a neškodia životnému prostrediu.

Stavebnice, ktoré vyrábajú sú ekologickou alternatívou Lega či Dupla, sú výrábané z cukrovej trstiny a nie z ropy ako štandardné plasty, pri CO2 neutrálnom výrobnom procese, a sú 100% recyklovateľné.

Majiteľa spoločnosti k nápadu vytvoriť ekologickú, pre životné prostredie priateľskú stavebnicu, priviedla v roku 2015 jeho dcéra, keď mu jedného večera položila otázku, prečo sú jeho hračky stále vyrábané až na ďalekom východe a z normálneho plastu. V škole sa v ten deň dozvedela, že plast sa vyrába z ropy, a výroba plastu obrovské následky na životné prostredie.

Tento okamih, keď dcéra nevedomky otvorila otcovi oči, zmenil ďalšie smerovanie spoločnosti, a priviedol majiteľa Van Bommel na cestu hľadaniu alternatív.
Počas procesu sa spojil s viacerými odborníkmi, nadviazal spoluprácu s Wageningenskou univerzitou v Holandsku, a hoci mnohé skúšky v priebehu procesu nedopadli dobre, nenechal sa odradiť v hľadaní a skúšaní.
O 2 roky nato, konečne mohli osláviť úspech- podarilo sa im vyvinúť materiál vyrábaný z cukrovej trstiny, ktorý spĺňa všetky požiadavky na flexibilitu a tvrdosť, pričom dieliky si zachovávajú svoj tvar a ľahko sa spájajú a rozpájajú.
Zrodila sa značka BiOBUDDi a do konca roka boli na regáloch v Holandsku prvé stavebnice BiOBUDDi.
Na konci roku 2017 bol materiál certifikovaný od  
TÜV Rheinland v Nemecku.

Ocenenia
Za krátky čas, čo sú stavebnice BiOBUDDi na trhu, si získali veľkú pozornosť a získalo viacero ocenení, nakoľko stále viac a viac ľudí sa zaujíma o zloženie a pôvod produktov, ktoré nakupujú.

Záväzok k udržateľnosti sa stal súčasťou DNA rodinného podnikania.

 

Produkty BiOBUDDi si môžete na našej stránke prezrieť a objednať tu.

Katalóg BiOBUDDi si môžete stiahnuť tu.

 

 

TRYBIKE

Krásne a dômyselné, do každého detailu premyslené odrážadlá, pochádzajúce z dielne dvoch holandských bratov, nadšených cyklistov. Tí zúročili svoje predošlé bohaté skúsenosti s distribúciou odrážadiel a priviedli na svet dokonalé odrážadlá, ktorým niet čo vytknúť, a ktoré boli v roku 2018 ocenené ako víťaz Baby Innovation Award. Dostupné s oceľovou alebo drevenou konštrukciou. V oboch prípadoch vhodné od cca roku dieťaťa až do veku 6 rokov, pretože tieto odrážadlá jednak rastú spolu s deťmi a taktiež ich ľahko prerobíte z trojkolky na dvojkolku či naopak. Trybike odrážadlá nájdete tu.

 

WAYTOPLAY


Zábavné holandské flexibilné autodráhy z bezpečnej gumoviny, ktoré charakterizuje odolnosť, ohybnosť, kombinovateľnosť a jednoduchá údržba. Použiteľné na akomkoľvek povrchu, vnútri i vonku, podnecujúce detskú predstavivosť. Užite si spolu s deťmi kilometre zábavy!

                                                            
Prezrite si aktuálny katalóg waytoplay:


Waytoplay autodráhy nájdete tu.

 

 

LILLIPUTIENS

-Jedná sa už len o výpredaj značky, s ktorou sme ukončili spoluprácu

Zázrak, čaro ... sú hlavným motívom všetkých výtvorov  Lilliputiens. Čaro skrytých prekvapení, záchvevy zvedavosti, tvary, ktoré nabádajú  premýšľaniu... každá hračka predstavuje cestu plnú objavov.  Pre Lilliputiens je typické množstvo maskotov – tvárí a každá z nich má svoj vlastný svet, ktorý sa stane aj svetom Vášho dieťatka.

Ak hľadáte podnetné, na pohľad i dotyk príjemné a absolútne bezpečné hračky, ktoré budú prinášať radosť nielen Vašim deťom, ak hľadáte niečo čarovné, tak ste to práve našli.

Prezrite si aktuálne katalógy Lilliputiens:

Jar/Leto  2021                                                          Jeseň/Zima 2021

                                                 

Lilliputiens produkty na našej stránke nájdete tu.

 

 

SNOOZEBABY

-Jedná sa už len o výpredaj značky, s ktorou sme ukončili spoluprácu

Holandská prémiová značka produktov pre bábätká, so stabilnou pozíciou na 30 trhoch (vrátane USA a mnohých krajín Európy) a viac než 15 ročnou históriou.

 

Značka vznikla v roku 2004, keď jej majitelia hľadali niečo pre svoje predčasne narodené dieťatko, ktoré v dôsledku KISS syndrómu často a dlho plakávalo, a doma objavili, aký veľký ukľudňujúci efekt majú na ich chlapčeka jemné mäkkučké materiály v kombinácii s motoriku stimulujúcim efektom štítkov. Keďže žiadne také hračky či pomôcky na trhu nenašli, prišli s vlastnou značkou, ktorá si rýchlo získala srdcia ďalších rodičov, a v súčasnosti sa pýši širokým sortimentom v množstve farebných variácií, pričom kolekcie pravidelne obmieňa.
                                                                     

Prezrite si aktuálny katalóg Snoozebaby

Snoozebaby charakterizuje:

  • Pionierska značka v koncepte štítkovsú to práve Snoozebaby, ktorí ako prví prišli na trh s podnecujúcimi pestrofarebnými štítkami na produktoch, ktoré bábätká tak radi skúmajú, žužlajú a hrajú sa s nimi (všimli ste si aj Vy, že bábätká bývajú neodolateľne priťahované štítkami s návodom na údržbu na hračkách a predmetoch, a mnohokrát sú štítky väčšia zábava než samotná hračka?:) )

Štítky Snoozebaby sú neodmysliteľnou súčasťou všetkých ich produktov, v rôznej škále veľkostí, farieb a materiálov, pre stimuláciu senzorického poznávania.

  • Ultra jemné materiály, podporujúce pocit pohodlia, bezpečia a ukľudnenie bábätka.
  • Apel na ekológiu- pri balení produktov sa používa čo najmenšie množstvo obalov, redukuje sa použitie plastov a v zložení produktov sa čoraz viac objavujú materiály ako organická bavlna či GOTS certifikovaná bavlna.

Produkty Snoozebaby nájdete u nás tu.

 

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.