Naše značky

DJECO

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži, ktorá bola založená roku 1954. Špecializuje sa na navrhovanie a výrobu nápaditých kreatívnych a tvorivých hračiek. Vyniká nádhernými a jedinečnými ilustráciami. Tradičné hračky so sviežim moderným vzhľadom okúzľujú malé aj veľké deti po celom svete. Talentovaní ilustrátori a dizajnéri vytvárajú zaujímavé, až magické produkty, ktoré stimulujú predstavivosť detí. Djeco produkty nájdete tu.
 

SNOOZEBABY

Holandská prémiová značka produktov pre bábätká, so stabilnou pozíciou na 30 trhoch (vrátane USA a mnohých krajín Európy) a viac než 15 ročnou históriou.

Značka vznikla v roku 2004, keď jej majitelia hľadali niečo pre svoje predčasne narodené dieťatko, ktoré v dôsledku KISS syndrómu často a dlho plakávalo, a doma objavili, aký veľký ukľudňujúci efekt majú na ich chlapčeka jemné mäkkučké materiály v kombinácii s motoriku stimulujúcim efektom štítkov. Keďže žiadne také hračky či pomôcky na trhu nenašli, prišli s vlastnou značkou, ktorá si rýchlo získala srdcia ďalších rodičov, a v súčasnosti sa pýši širokým sortimentom v množstve farebných variácií, pričom kolekcie pravidelne obmieňa.
 

Prezrite si aktuálny katalóg Snoozebaby

Snoozebaby charakterizuje:

  • Pionierska značka v koncepte štítkovsú to práve Snoozebaby, ktorí ako prví prišli na trh s podnecujúcimi pestrofarebnými štítkami na produktoch, ktoré bábätká tak radi skúmajú, žužlajú a hrajú sa s nimi (všimli ste si aj Vy, že bábätká bývajú neodolateľne priťahované štítkami s návodom na údržbu na hračkách a predmetoch, a mnohokrát sú štítky väčšia zábava než samotná hračka?:) )

Štítky Snoozebaby sú neodmysliteľnou súčasťou všetkých ich produktov, v rôznej škále veľkostí, farieb a materiálov, pre stimuláciu senzorického poznávania.

  • Ultra jemné materiály, podporujúce pocit pohodlia, bezpečia a ukľudnenie bábätka.
  • Apel na ekológiu- pri balení produktov sa používa čo najmenšie množstvo obalov, redukuje sa použitie plastov a v zložení produktov sa čoraz viac objavujú materiály ako organická bavlna či GOTS certifikovaná bavlna.

Produkty Snoozebaby nájdete u nás tu.

 

LILLIPUTIENS

Zázrak, čaro ... sú hlavným motívom všetkých výtvorov  Lilliputiens. Čaro skrytých prekvapení, záchvevy zvedavosti, tvary, ktoré nabádajú  premýšľaniu... každá hračka predstavuje cestu plnú objavov.  Pre Lilliputiens je typické množstvo maskotov – tvárí a každá z nich má svoj vlastný svet, ktorý sa stane aj svetom Vášho dieťatka.

Ak hľadáte podnetné, na pohľad i dotyk príjemné a absolútne bezpečné hračky, ktoré budú prinášať radosť nielen Vašim deťom, ak hľadáte niečo čarovné, tak ste to práve našli.

Prezrite si aktuálne katalógy Lilliputiens:

Jar/Leto  2021   

       

Jeseň/Zima 2021

      

Lilliputiens produkty na našej stránke nájdete tu.
 

TRYBIKE

Krásne a dômyselné, do každého detailu premyslené odrážadlá, pochádzajúce z dielne dvoch holandských bratov, nadšených cyklistov. Tí zúročili svoje predošlé bohaté skúsenosti s distribúciou odrážadiel a priviedli na svet dokonalé odrážadlá, ktorým niet čo vytknúť, a ktoré boli v roku 2018 ocenené ako víťaz Baby Innovation Award. Dostupné s oceľovou alebo drevenou konštrukciou. V oboch prípadoch vhodné od cca roku dieťaťa až do veku 6 rokov, pretože tieto odrážadlá jednak rastú spolu s deťmi a taktiež ich ľahko prerobíte z trojkolky na dvojkolku či naopak. Trybike odrážadlá nájdete tu.

 

WAYTOPLAY


Zábavné holandské flexibilné autodráhy z bezpečnej gumoviny, ktoré charakterizuje odolnosť, ohybnosť, kombinovateľnosť a jednoduchá údržba. Použiteľné na akomkoľvek povrchu, vnútri i vonku, podnecujúce detskú predstavivosť. Užite si spolu s deťmi kilometre zábavy!


Prezrite si aktuálny katalóg waytoplay:


Waytoplay autodráhy nájdete tu.