Menu

Doprava

Doprava a platby:

Pre konečných, maloobchodných zákazníkov:

Na výber sú nasledujúce spôsoby platby (v SR):

1, úhrada na dobierku - za tovar platíte pri prevzatí tovaru kuriérovi. Dobierka je možná v hotovosti alebo platobnými kartami VISA a MasterCard priamo u kuriéra.

2, úhrada bankovým prevodom (po obdržaní a potvrdení objednávky vám budú zaslané údaje k bankovému prevodu), online platby platobnými tlačidlami bánk vrátane VIAMO platieb a platby platobnými a kreditnými kratami VISA, Maestro a MasterCard. Po obdržaní platby bude tovar odoslaný na Vami zadanú adresu.
Pokiaľ platba nie je prijatá do 7 dní od zaslania objednávky, objednávku automaticky stornujeme.

Cena poštovného (spoločnosť Leuk s.r.o. si balné neúčtuje) je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky a to nasledovne:

1. doručenie kuriérom v SR pri sume do € 60,- (vrátane) poštovné € 7,20 s DPH (+ 1,5% z hodnoty objednávky s poštovným,  pri platbe na dobierku). V predvianočnom období v čase od 1.11. do 24.12. je poštovné z dôvodu sezónnych príplatkov prepravnej spoločnosti SPS navýšené o príplatok 1,20 s DPH.

2. doručenie kuriérom v SR pri sume nad € 60,- je poštovné ZDARMA, pri spôsobe platby DOBIERKA je cena dobierky 1,5% z hodnoty objednávky.

Objednaný tovar sa doručuje na Slovensku prostredníctvom kurierskej spoločnosti SPS (Slovak Parcel Service).


Osobný odber je možný len v našej Showroom predajni KIDSWORLD Magický Svet Detí (t.j. na adrese: KIDSWORLD Magický Svet Detí, NC Vajnoria, Pri starom letisku 3, 831 07 Bratislava - Vajnory), NIE pri centrálnom sklade firmy (t.j. na adrese: Bratislavská 83, 902 01 Pezinok).   
Pre osobný odber objednávky si môžete prísť najskôr hodinu po obdržaní automatického e-mailu s predmetom "Vašu objednávku pripravujeme na expedíciu",  počas štandardných otváracích hodín skladu, resp. Showroom predajne: 

Otváracie hodiny skladu: 

- Sklad NIE je momentálne otvorený pre maloobchodných zákazníkov;

- Pre naliehavé prípady máte možnosť zvoliť si navyše i tzv. Expresnú expedíciu, t.j. okamžitú expedíciu, ktorá je však možná (v prípade kapacitných možností) len po telefonickom potvrdení a za príplatok “balné” vo výške €12,- s DPH. Čiastka €12,- s DPH bude vrátená v prípade nedodržania expresnej expedície do 24 hod. (resp. nasledujúci pracovný deň v prípade objednávky v piatok alebo cez víkend pri inom spôsobe dopravy ako osobný odber v Showroom predajni KIDSWORLD Magický Svet Detí v NC Vajnoria v čase otváracích hodín Showroom predajne) od prijatia objednávky buď kvôli kapacitným možnostiam alebo zatvorenej expedícii z akýchkoľvek dôvodov (vrátane opatrení COVID19 alebo inej vyššej moci).

Zasielanie tovaru do Českej republiky :

Tovar zasielame do Českej republiky (neposielame na dobierku!) prostredníctvom kurierskej spoločnosti Express One Slovakia (SPS). Doručenie balíka kurierom trvá zvyčajne max. 3 pracovné dni. 

Spôsob platby : prevod na účet (účet v ČR) alebo platba platobnými a kreditnými kartami VISA a MasterCard.

Cena balíka do ČR je € 8,40 s DPH. Cena dobierky do ČR je € 1,20 s DPH.
V predvianočnom období v čase od 1.11. do 24.12. je poštovné z dôvodu sezónnych príplatkov prepravnej spoločnosti SPS navýšené o príplatok € 1,20 s DPH.

Tovar skladom zasielame do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky, tovar na objednávku zasielame do dvoch pracovných dní od prevzatia tovaru od dodávateľa.
 

Pre veľkoobchodných partnerov:

Na výber sú nasledovné možnosti dopravy:

- Doručenie kuriérom (SPS) - cena poštovného sa vypočíta automaticky po zadaní objednávky na základe hmotnosti objednávky, v prípade spájania objednávok cenu poštovného určíme na základe kumulatívnej hmotnosti spojených objednávok.
V predvianočnom období v čase od 1.11. do 24.12. je poštovné z dôvodu sezónnych príplatkov prepravnej spoločnosti SPS navýšené o € 1 bez DPH ( € 1,20 s DPH)  za každý balík zásielky.

Osobný odber je možný len v našej Showroom predajni KIDSWORLD Magický Svet Detí (t.j. na adrese: KIDSWORLD Magický Svet Detí, NC Vajnoria, Pri starom letisku 3, 831 07 Bratislava - Vajnory), NIE pri centrálnom sklade firmy (t.j. na adrese: Bratislavská 83, 902 01 Pezinok).   
Pre osobný odber objednávky si môžete prísť najskôr hodinu po obdržaní automatického e-mailu s predmetom "Vašu objednávku pripravujeme na expedíciu",  resp. nasledujúci deň počas štandardných otváracích hodín skladu, resp. Showroom predajne: 

Otváracie hodiny skladu:  

- Pre Veľkoobchodných partnerov (ďalej len "VO partneri") je sklad otvorený len pre paletovú expedíciu objednaného tovaru podľa individuálnej dohody. Štandardná otváracia doba areálu pre využitie VZV pre príjem a výdaj tovaru: Pondelok- Piatok (mimo štátnych sviatkov): 7:30-15:30 len na základe individuálnej dohody;

- Pre naliehavé prípady máte možnosť zvoliť si navyše i tzv. Expresnú expedíciu-t.j. okamžitú expedíciu, ktorá je však možná (v prípade kapacitných možností, resp. utorky a piatky - kedy máme okrem predvianočného obdobia expedíciu zatvorenú) len po telefonickom potvrdení a za príplatok “balné” vo výške €12,- s DPH. Čiastka €12,- s DPH bude vrátená v prípade nedodržania  expresnej expedície do 24 hod. (resp. nasledujúci pracovný deň v prípade objednávky v piatok alebo cez víkend pri inom spôsobe dopravy ako osobný odber v Showroom predajni KIDSWORLD Magický Svet Detí v NC Vajnoria v čase otváracích hodín Showroom predajne) od prijatia objednávky buď kvôli kapacitným možnostiam alebo zatvorenej expedícii z akýchkoľvek dôvodov (vrátane opatrení COVID19 alebo inej vyššej moci).

Na výber sú nasledujúce spôsoby platby:

* PLATBA VOPRED na zálohovú faktúru.
Pokiaľ platba nie je prijatá do 7 dní od zaslania objednávky, objednávku automaticky stornujeme.

*online platby platobnými tlačidlami bánk vrátane VIAMO platieb

* platby platobnými a kreditnými kratami VISA, Maestro a MasterCard

* úhrada na dobierku - za tovar platíte pri prevzatí tovaru kuriérovi, cena dobierky je  1,5% z hodnoty objednávky. 

* bankovým prevodom na faktúru- možné len pre poistené objednávky*

Minimálna poistená* objednávka (v zmysle podmienok poisťovacej spoločnosti) je v hodnote 300 EUR s DPH
*Podmienky získania poistenia, určované našim partnerom - spoločnosťou Euler Hermes SA, členom skupiny Allianz sú: 2x uhradená platba na faktúru (nad 300,- EUR s DPH - po objednávke vystavíme faktúru so splatnosťou nasledujúci pracovný deň)pri uhradení 2x faktúr načas (t.j. ihneď) Euler Hermes garantuje automatické poistenie pokiaľ hodnota objednávky, resp. otvorených pohľadávok nepresiahne 3000,- EUR s DPH. Pri objednávkach, resp. otvorených pohľadávkach nad 3000,- EUR s DPH je poistenie výhradným právom spoločnosti Euler Hermes, t.j. nie je garantované. Nepoistení VO partneri, VO partneri, ktorí prišli o poistenie z dôvodu zlej platobnej disciplíny, alebo VO partneri s objednávkou pod alebo nad poistný limit, musia platiť vždy vopred.

Termíny expedície a lehoty expedície a dodania pre konečných maloobchodných zákazníkov:

Garantujeme expedíciu (o ktorej dostanete automatické mailové potvrdenie) do +2 pracovných dní (mimo predvianočného decembrového obdobia) od prijatia objednávky pre všetok skladom dostupný tovar. Stav Vašej objednávky si môžete pozrieť vo Vašom konte - fakturovaná objednávka znamená jej ukončenie vybavovania nami, resp. jej pripravenosť na prevzatie (osobné alebo kuriérom). V prípade nedodržania uvedeného Vám dáme 10% zľavu, resp. poštovné zdarma. Doručenie kuriérom v SR zvyčajne trvá +1 pracovný deň (tiež mimo predvianočného obdobia)  od prevzatia tovaru kuriérom (o ktorom tiež dostanete automatické mailové potvrdenie).

Termíny expedície a lehoty expedície a dodania pre VO partnerov sa riadia podľa VOP pre VO partnerov dostupné v nákupnom centre B2B rozhrania našej nákupnej e-shop platformy, resp. pri potvrdení každej jednej objednávky.

Okamžitá, tzv. expresná expedícia je možná (v prípade kapacitných možností) len po telefonickom potvrdení a za príplatok “balné” vo výške €12,- s DPH.

Vaše prípadné iné požiadavky uvedené v objednávke môžu ovplyvniť vyššie uvedené - ich vybavenie negarantujeme ale urobíme maximum pre ich zrealizovanie.

 

Tešíme sa na Váš nákup.

Váš tím 

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.