SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Červená čiapočka – Domček

Textilné rekvizity k príbehu o Červenej čiapočke

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 1 ks
Obj. čislo:
86864

44,99 € s DPH 37,49 € bez DPH

+ -


Dodávateľmi vyradené

Červená čiapočka – Domček

Sada obsahuje textilný domček starej mamy, lôžko starej mamy a štyri textilné figúrky: Červenú čiapočku, starú mamu, horára a vlka. Čepiec starej mamy je snímateľný (aby sa dal navliecť na hlavu vlkovi). Dieťa sa môže s figúrkami zahrať známy príbeh o Červenej čiapočke alebo si vymyslieť vlastný dej. Dvere a strecha domčeka sa uzatvárajú na suchý zips. Vďaka držiaku sa dá domček jednoducho prenášať v ruke.
Odporúčaný vek: 18m+
Rozmery: 25 x 22 x 18 cm
Materiál: Polyester, bavlna
Čistenie: Domček a lôžko čistiť vlhkou handričkou, ostatné časti možno jemne prať pri 30 °C.

Parametre

Hmotnosť0,64 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.