Režim expedície a podpory predaja počas lockdownu

Vážení partneri,

chceli by sme Vás informovať, že kvôli pokračujúcemu lockdownu, budeme mať obmedzený režim expedície a podpory predaja, iba v pondelky a stredy.

Ďakujeme za porozumenie.

Červená čiapočka – Textilná knižka s hryzadlom

Malá pestrá textilná knižka s obrázkami zo života červenej čiapočky. Je určená na pozeranie aj aktívnu manipuláciu. Obsahuje textilné okienka na odkrývanie častí obrázkov. Praktickým doplnkom je hryzadlo na popruhu a pútko na suchý zips.

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks
Obj. čislo:
83102

12,99 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -


Novinka

Červená čiapočka – Textilná knižka s hryzadlom

Malá pestrá textilná knižka s obrázkami zo života Červenej čiapočky. Je určená na pozeranie aj aktívnu manipuláciu. Na prednej strane knižky nabádajú k dotyku Čiapočkine copíky aj štítky na jej čiapke. Pobaví aj šušťavý zvuk stránky. Na stránkach sú textilné okienka na odkrývanie častí obrázkov. Praktickým doplnkom je popruh s hryzadlom a pútko na suchý zips na pripevnenie knižky na postieľku, kočík a pod. Nezabudnite si knižku prezrieť spolu s dieťatkom: opíšte mu, čo je na obrázkoch, prípadne si vymyslite krátky, jednoduchý príbeh.
Výrobca Lilliputiens radí túto hračku do kategórie „Objavujem“ pre deti vo veku 0 – 12 mesiacov. Hračky z tejto kategórie podporujú zvedavosť dieťatka od najútlejšieho veku: sú mäkké, podnetné a pestré, s prekvapivými detailmi, ktoré povzbudzujú do ďalšieho objavovania.
Odporúčaný vek: 6 m+
Rozmery: 10 x 10 x 2 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs6
Dátum pridania na e-shop2020-03-11
Hmotnosť0,04 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod