SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

César – Knižka Božteky a objatia

Keď sa máme radi, je to fajn!

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
86863

21,99 € s DPH 19,99 € bez DPH

+ -


César – Knižka Božteky a objatia

Malý César má rád ostatných a ostatní malého Césara. V tejto textilnej knižke sa môžu všetci objímať a dať si božtek. César je prstová maňuška, ktorú môžete vložiť ostaným do náručia. Na poslednej stránke mäkučkej knižky sa César pritúli k spiacemu zajačikovi, miesto ktorého možno vložiť na stránku fotku dieťaťa. Vhodná aktivita pred zaspávaním. Knižka sa zatvára na suchý zips.
Odporúčaný vek: 12m+
Rozmery: 16 x 16 cm
Materiál: Polyester, bavlna
Čistenie: Jemné pranie pri 30 °C

Parametre

Hmotnosť0,16 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.