SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

DIY Retrochic – Papierové kvety vo váze

Vytvor si 4 papierové kvety v papierových vázach

Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
DJ07951

10,25 € s DPH 8,54 € bez DPHNovinka

DIY Retrochic – Papierové kvety vo váze

Umelohmotným kvetom predchádzali veľmi vkusné papierové kvety. Sada Retrochic oživuje tradíciu výroby papierových kvetov. Každý zo 4 kvetov má svoju vlastnú papierovú vázu. Váza je predvyrezaná, netreba teda nič vystrihovať – iba ju oddelíš z hárku a zložíš. Kvety poskladáš s niekoľkých „tanierikov“ lupeňov tak, že ich nastokneš na stonky. Potom ich doplníš samolepiacimi časťami. Hotový kvet môžeš vložiť do vázy – polievať ho netreba :)
Obsah: 40 lupeňov, 4 stonky, 4 hárky so samolepkami, 4 hárky s predvyrezanými dielmi pre poskladanie váz
Odporúčaný vek: 6+ rokov
Rozmery papierovej kreácie: 5 x 20 x 5 cm
Rozmery balenia: 20 x 26 x 3,5 cm

Parametre

Hmotnosť0,27 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.