SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Domino Juliette & Romeo

2v1: skladačka abeceda a domino

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
86459

9,99 € s DPH 8,33 € bez DPH

+ -


Dodávateľmi vyradené

Domino Juliette & Romeo

Juliette a Romeo nie sú zaľúbený pár, ale húsenica a hladný žabiak. S obojstrannými dielikmi tejto hry sa dajú zahrať dve hry: spájanie písmeniek do dlhej abecedy a domino. Na jednotlivých dielikoch, ktoré predstavujú články tela húsenice, sú písmenká a úlohou dieťaťa je správne ich zoradiť a poskladať abecedu. Keď dieliky otočíte, zahráte si domino. Na tejto strane sú na dielikoch zvieratká, ktoré podľa pravidiel hry domino prikladáte k otvoreným ústam žabiaka Romea, ktorý ich chce všetky zjesť, pažravec.
Rozmery: 10 x 10 x 10 cm
Odporúčaný vek: 2+

Parametre

Hmotnosť0,28 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.