SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Drevená edukativná hrá – Bingonimo

Bingo, ale aj puzzle na rozlišovanie farieb a tvarov

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 11 ks
Obj. čislo:
DJ01661

17,15 € s DPH 14,29 € bez DPH

+ -


Drevená edukativná hrá – Bingonimo

Bingonimo v sebe spája hru bingo, prispôsobenú pre drobcov a puzzle. Dieťa má za úlohu vkladať dieliky do šablóny a poskladať zvieratko. Pritom sa učí rozlišovať farby a tvary. Učenie prebieha hravo a súťaživo, formou hry bingo. Zvieratká sa skladajú z farebne odlišných a rôzne tvarovaných dielikov. Na šablónach je vyznačené, z koľkých dielikov a akého tvaru sa zvieratko skladá. Každý hráč si vyberie svoju šablónu zvieratka a dieliky zbiera podľa farby, ktorú hodí kockou. Komu sa to podarí ako prvému, ten je víťaz.
Odporúčaný vek: 3+
Rozmery balenia: 22 x 22x 3 cmParametre

Hmotnosť0,47 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.