Factory – Náramok – Nova

Inovatívna kreatívna sada spájajúca umenie s technikou. Vytvoríš si textilný náramok so zapínaním na cvoky. V náramku bude jednoduchý elektrický obvodom a LED dióda. Pri pohybe bude náramok svetielkovať.

Dostupnosť:
Na sklade 6 ks
Obj. čislo:
DJ09325

26,45 € s DPH 22,04 € bez DPH

+ -


Novinka

Factory – Náramok – Nova

Factory je kolekcia inovatívnych kreatívnych sád spájajúcich umenie s technikou. Deti od 9 rokov sa tvorivým spôsobom oboznámia so zostavovaním jednoduchých elektrických obvodov. S touto sadou si vytvoríš textilný náramok so zapínaním na cvoky, ktorý bude pri pohybe svetielkovať. Skôr než textilné časti náramku zošiješ, vsadíš medzi ne elektrické komponenty, spevníš ich lepiacimi pásikmi a krúžkami a vytvoríš elektrický obvod. Keď sa spoja hviezdičkové prívesky na retiazkach náramku, LED dióda zasvieti.
Video nájdete tu.
Obsah: 1x spodná a 2x vrchná textilná časť brošne, spona, niť, ihla, navliekač nití, 20x korálka, 2x hviezdičkový prívesok, gombíková baterka, 3x LED dióda, 1m drôtik, hárok s lepiacimi pásikmi a krúžkami, obrázkový návod
Odporúčaný vek: 9+ rokov
Rozmery náramku: 18 x 3,5 cm
Rozmery balenia: 16,5 x 21,5 x 3,5 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs6
Dátum pridania na e-shop2020-07-29
Hmotnosť0,291 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.