SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Formičky na ľad César

Na ľad alebo čokoládu

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
81112

10,99 € s DPH 9,16 € bez DPH

+ -


Formičky na ľad César

Medveď César má rád rybky, a preto sa mu veľmi hodí formička s rybkami. Silikónová formička je vhodná na vyrábanie ľadových alebo aj čokoládových či zmrzlinových rybičiek. Stačí naliať čistú alebo ochutenú vodu, sirup, rozpustenú čokoládu alebo zmrzlinovú zmes a nechať stuhnúť v mrazničke. Forma je vhodná do -20 °C a do umývačky riadu.
Rozmery: 22,5 x 16 x 2 cm
Materiál: silikón
Odporúčaný vek: 4+Rozmery: 25 x 25 x 13 cm
Odporúčaný vek: 3+

Parametre

Hmotnosť0,12 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.