SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Georges – Hrkálka so zrkadielkom

Širší úsmev svet nevidel!

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
86854

7,99 € s DPH 6,66 € bez DPH

+ -


Georges – Hrkálka so zrkadielkom

Lemur Georges má v papuli široké zrkadielko, v ktorom sa dieťa dobre vidí. Môže lemurovi úsmev opätovať, zamračiť sa na neho, vyplaziť mu jazyk ... Takisto v ňom môže pozorovať odraz okolia. Geniálne jednoduchá a vtipná hrkálka, ktorá nabáda k objavovaniu seba a okolia v interakcii s lemurom Georgom. Zrkadielko je bezpečné, nerozbitné. Pod povrchom hlavičky je šuštiaci papier a vo vnútri hrkálka. Dieťa sa zabaví aj s uškami a farebnými štítkami na hlave lemura.
Odporúčaný vek: 3m+
Rozmery: 11 x 10 cm
Materiál: Polyester
Čistenie: Jemné pranie pri 30 °C

Parametre

Hmotnosť0,02 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.