SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Jack už zas reve

Textilná knižka o emóciách, s prstovou maňuškou

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 1 ks
Obj. čislo:
83081

21,99 € s DPH 19,99 € bez DPH

+ -


Jack už zas reve

Jack zvykne revať, poriadne hlasno. Čo na to ostatné zvieratká? Je im to príjemné, je im to jedno alebo ich to dosť hnevá? Reakciu každého zvieratka na Jackov rev zistíš, keď preklopíš otváracie okienko na zvieratku. A čo na to ty? Je tu aj strana so zrkadielkom, tak ukáž, ako na teba vplýva Jackov rev. Taktiež skús napodobniť reakcie zvieratiek.
Kniha ukazuje rôzne reakcie na rovnakú situáciu – Jackov rev. Jednotlivé emócie dieťaťu pomenujte, a aj si ich ukážte, zahrajte ich a vyzvite dieťa, aby ich skúsilo napodobniť, podporíte tým jeho empatiu.

Odporúčaný vek: 9m+
Rozmery: 16 x 16 cm

Parametre

Hmotnosť0,16 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.