TERAZ V AKCII

Kartová hra: Happy Family

hra pre celú rodinu na princípe kvarteta

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 9 ks
Obj. čislo:
DJ05115

8,15 € s DPH 6,79 € bez DPH

+ -


Kartová hra: Happy Family

Happy Family je hra pre celú rodinu na princípe kvarteta - stále obľúbená klasika. každá rodinka má 6 členov:. Rodinka je kompletná,keď hráč zoskupí všetkých 6 členov.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05115_SK.pdfPre deti vo veku 5 - 99 rokov
Pre 2 - 5 hráčov
Obsahuje 42 kariet
Rozmer balenia: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs8
Odporuc.vek5 rokov +, 5 rokov, 6 rokov, 7 rokov, 8 rokov, 9 rokov, 10 rokov
Hmotnosť0,21 kg

Doplňujúce informácie

HAPPY  FAMILY

Vek: 5+

Počet hráčov: 2-4

Obsah: 2842 kariet rozdelených do  7 rodín

Cieľ: nazbierať čo najviac kompletných rodiniek

Pravidlá: každá rodinka má 6 členov:. Rodinka je kompletná,keď hráč zoskupí všetkých 6 členov. Karty zamiešajte a rozdajte všetkým hráčom po 5 kariet a ostatné budú tvoriť kôpku, ktorú položíte prednou stranou nadol do stredu stola.

Hráči si pozrú svoje karty, ale ostatným ich neukážu. Hráči si svoje karty usporiadajú podľa rodín a ak majú celú štvorčlennú rodinku, vyložia ju pred seba.

Začína najmladší hráč a hrá sa v smere hodinových ručičiek.

Prvý hráč si od hociktorého protihráča vypýta kartu, ktorú potebuje. Hráč, ktorý si kartu pýta, musí mať aspoň jednu kartu z danej rodiny. Ak protihráč takú kartu má, musí ju hráčovi, ktorý si  ju pýtal, dať a v tom prípade  hráč môže pokračovať a pýtať si ďalšiu kartu. Ak protiháč takú kartu nemá, hráč si ťahá kartu z kôpky a pokračuje nasledujúci hráč. Keď ktorýkoľvek hráč  skompletizuje celú rodinku, vyloží ju pred seba. Hra končí, keď sa použijú všetky karty a všetky rodinky su úplné.

Víťazom je hráč, ktorý má najviac kompletných rodiniek.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod