Kartová hra Minimatch

Musíš byť rýchly a plne sústredený!

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
DJ05175

11,25 € s DPH 9,38 € bez DPHKartová hra Minimatch

Musíš byť rýchly a plne sústredený! Kto prvý nájde zvieratko alebo predmet zo svojich kariet na veľkej „meli-melo“ karte, musí tie karty vyložiť, ale bleskovo! V tejto hre si precvičíš pozorovacie schopnosti a rýchlosť reakcií.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05175_SK.pdfPre deti vo veku 3 - 6 rokov
Pre 2 - 5 hráčov
Obsahuje 52 kariet
Rozmer balenia: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Hmotnosť0,33 kg

Doplňujúce informácie

Minimatch

Pre deti od 3- 6 rokov

2- 5 hráčov

Obsahuje: 12 veľkých „meli- melo“ kariet a 40 hracích kariet

Cieľ hry: zbaviť sa všetkých svojich kariet ako prvý

 

Pravidlá hry: Začína najmladší z hráčov a hra sa hrá v smere hodinových ručičiek. Každému hráčovi sa rozdá 5 kariet, zvyšok kariet sa odloží na kopu. Karty „meli- melo“ sú umiestnené uprostred hracieho pola lícom nadol. Prvý hráč otočí prvú „meli- melo“ kartu a umiestni ju lícom nahor do stredu. Každý z hráčov musí dávať čiastočne pozor na karty na svojej ruke a tiež na „meli- melo“ kartu. Hráč musí rýchlo rozoznať či jedna z jeho kariet predstavuje jeden z predmetov na „meli- melo“ karte. Najrýchlejší z hráčov vyhráva vtedy, keď jeho karta skutočne predstavuje jeden z predmetov na „meli- melo“ karte. Týmto spôsobom sa hráči zbavujú svojich kariet. Ak karta nezodpovedá predmetu na „meli- melo“ karte ,hráč si berie kartu späť a musí si vziať ďalšie dve karty ako penaltu. Ostatní hráči si vezmú späť svoje karty a každý hráč keď je na rade, otočí ďalšiu meli- melo“ kartu a tak ďalej a tak ďalej. Keď sa meli- melo“ karty minú, vezme sa kôpka už odkrytých meli- melo“ kariet a otočí sa lícom nadol a v hre sa pokračuje.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.