Kartová hra Mixamatou

hra pre mladšie deti, v ktorej k sebe priraďujú dvojice mačiek

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 5 ks
Obj. čislo:
DJ05130

7,95 € s DPH 6,63 € bez DPH

+ -


Kartová hra Mixamatou

Mixamatou je hra pre mladšie deti, v ktorej k sebe priraďujú dvojice mačiek. Rovnaké klobúky , rovnaké líčka alebo rovnaké oblečenie: to sú tri spôsoby , ako párovať mačky a vyhrať hru tým , že sa hráč zbaví všetkých svojich kariet .
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05130_SK.pdf


Pre deti vo veku 4 - 10 rokov
Pre 2 - 4 hráčov
Obsahuje 36 kariet
Rozmer balenia: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs8
Hmotnosť0,19 kg

Doplňujúce informácie

MIXAMATOU

Vek:  5 -10

Počet hráčov: 2- 4

Obsah balenia: 36 kariet

 

Cieľ hry:  ako prvý sa zbaviť všetkých svojich kariet

Príprava: zamešajte všetky karty a rozdajte hráčom po 6 kariet. Jednu kartu vyložte do stredu prednou stranou nahor. Zvyšné karty sa položia bokom na kôpku, prednou stranou nadol.

Pravidlá: začína najmladší hráč a hrá sa v smere hodinových ručičiek. Každý hráč si pozrie svoje karty, ak má kartu, ktorej prvok -šaty, klobúk (tvar aj farba), alebo líčka (tvar aj farba) –sa zhoduje s prvkom na karte v strede stola.

Ak hráč má zhodný prvok na svojej karte, vyloží ju na kartu v strede. Môže vyložiť aj 2 karty, ak sa v niečom zhodujú. Potom je na rade ďalší hráč.

Ak niektorý hráč nemá vhodnú kartu, potiahne si z kôpky. Ak sa mu hodí, použije ju a hneď za ňou môže vyložiť ešte jednu. Potom je na rade ďalší hráč. Ak sa mu karta, ktorú potiahol z kôpky nehodí, je na rade ďalší hráč.

Záver: víťazom sa stáva hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.