TERAZ V AKCII

Kartová hra Sakapuss

hra pre celú rodinu z kategórie taktických hier

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
DJ05111

8,15 € s DPH 6,79 € bez DPHŠpecifické podmienky doobjednania

Kartová hra Sakapuss

Sakapuss je hra pre celú rodinu z kategórie taktických hier. Hra, v ktorej ide o rýchlosť. Len tá najrýchlejšia mačka unikne pred blchami, všami a kliešťami.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05111_SK.pdfPre deti vo veku 6 - 99 rokov
Pre 3 - 5 hráčov
Obsahuje 45 kariet
Rozmer balenia: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs8
Odporuc.vek6 rokov +, 6 rokov, 7 rokov, 8 rokov, 9 rokov, 10 rokov, 11 rokov
Hmotnosť0,23 kg

Doplňujúce informácie

SAKAPUSS

Vek: 6+

Počet hráčov: 3-5

Obsah: 45 kariet, z toho 20 je mačiek, 18 parazitov (vši, blchy a kliešte), 6 insekticídnych kariet a 1 sprcha.

Cieľ hry: mať na konci hry čo najmenej parazitov

Pravidlá: V závislosti od počtu hráčov, použijú sa len niektoré karty s mačkami, ostatné sa vyradia z hry. Príklad: ak hrajú 3 hráči, v hre budú 3 série štyroch rovnakých mačiek. Zamiešajte vybrané mačky a rozdajte ich hráčom. Karty s parazitmi, sprcha a inskticídne karty sa zamiešajú a položia do stredu na kôpku prednou stranou nadol. Hráči sa snažia čo najrýchlejšie získať 4 rovnaké mačky.

Hrá sa v smere hodinových ručičiek.  Všetci hráči si naraz vezmú po jednej karte z ruky a položia ju prednou stranou nadol k hráčovi po jeho ľavej strane. Pozrú sa na svoje karty a začnú znova ... až kým jeden z nich získa 4 rovnaké mačky. Tento hráč potom poklepe na kôpku v strede a všetci ostatní tak okamžite urobia tiež. Ten, ktorý poklepe ako posledný, si musí zobrať kartu z kôpky a položí ju pred seba. Sú tam 3 typy kariet:

Parazit: predstavuje počet vší, bĺch alebo kliešťov

Insekticíd: keď si ho hráč vytiahne, táto kart ho zbaví  parazitov, ak nejaké má. Ak žiadne nemá, insekticídnu kartu vráti na spodok kôpky.

Sprcha: keď si ju hráč vytiahne, zbaví sa všetkých parazitov.

Karty sprcha, insekticíd a parazity, ktoré boli použité v hre, sa vrátia naspäť na spodok kôpky.

Pozor: ak hráč, ktorý prvý poklepe na kôpku, ale sa pomýli a nemá 4 rovnaké mačky, musí si zobrať 2 vrchné karty z kôpky. Hráč drží karty parazitov na konci svojich kariet. Ďaľší hráč zamieša mačky a rozdá ich a hra začína od začiatku. Hra pozostáva z 10 kôl. Na konci hry si hráč spočítjú svojich parazitov a vyhráva ten, ktorý ich má najmenej.

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod