TERAZ V AKCII

Kartová hra Sardinky

zábavná kartová hra založená na dobrej pamäti a pozorovacích schopnostiach.

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 7 ks
Obj. čislo:
DJ05161

11,25 € s DPH 9,38 € bez DPH

+ -


Top ponuka

Kartová hra Sardinky

Hra Sardinky je zábavná kartová hra založená na dobrej pamäti a pozorovacích schopnostiach. Hráči majú pár sekúnd na to, aby si pozreli malé sardinky, zapamätali si ich a znova ich našli v krabici. Skvelá hra pre celú rodinu.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet.

Pre deti vo veku 6 - 99 rokov
Pre 2 - 4 hráčov
Obsahuje 50 kariet
Rozmer balenia: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs8
Odporuc.vek5 rokov +, 5 rokov, 6 rokov, 7 rokov, 8 rokov, 9 rokov, 10 rokov
Hmotnosť0,35 kg

Doplňujúce informácie

Hra Sardinky je pamäťová hra so 40 individuálnymi kartičkami rôznych sardiniek a 10 veľkými kartami na každej s 8 rozličnými sardinkami.

 

Hra začína rozdaním 5ks individuálnych kariet so sardinkami, ktoré však hráči nesmú pozrieť. Následne sa otočí veľká karta s 8 rôznymi sardinkami na niekoľko sekúnd (záleží od veku hráčok ale nikdy nie viac ako 5sekund, pri dospelých stačia 2-3 sekundy), počas ktorých sa všetci hráči snažia zapamätať si aké sardinky videli na tejto karte. Keď je karta otočená späť, hráči si môžu pozrieť svojich 5 individuálnych sardiniek a vyložiť tie, ktoré si myslia, že videli na otočenej veľkej karte.

 

Výhernými sardinkami sú tie, ktoré na veľkej karte boli (čo môžete skontrolovať znovuotočenim veľkej karty). Tie sardinky, ktoré hráči vyložili ale neboli na tejto veľkej karte prehrávajú. Za každú prehratú sardinku musí hráč odovzdať 2 výherne sardinky. 


Hra pokračuje ťahaním individuálnych sardiniek, tak aby mal každý hráč 5 individuálnych sardinkových kariet (ktoré opäť nesmie vidieť - okrem tých ktoré si pozrel v predchádzajúcom kole), následne sa otočí ďalšia veľké karta s 8 individuálnymi sardinkami.

 

Hra pokračuje ako popišané skôr až kým nie je rozdaných všetkých 40 individuálnych sardiniek a všetkých 10 veľkých kariet s 8 rozličnými sardinkami.

 

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod