Jarné prázdniny- expedícia v týždni od 17.2.do 21.2.

Vážení zákazníci,

počas jarných prázdnin v týždni od 17.2. do 21.2. budeme expedovať vaše objednávky v pondelok a vo štvrtok.

Ďakujeme za porozumenie.

Kartová hra Savana

Kto nazbiera najviac bodov? Taktická hra, v ktorej nerozhoduje len číselná hodnota kariet, ale aj to, či sú dobré, zlé alebo neutrálne.

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
DJ05110

7,95 € s DPH 6,63 € bez DPH

+ -


Kartová hra Savana

Pre hráčov od 8 do 99 rokov.
Savana je taktická kartová hra. Cieľom je nazbierať čo najviac bodov, ale počas hry musíš sledovať aj to, aké karty zbieraš, či dobré, zlé alebo neutrálne. Pri záverečnom sčítaní bodov ti dobré karty pomôžu, zlé zas uškodia. Hrá sa so štyrmi druhmi kariet: slonmi, levmi, hyenami a zebrami. Postup je jednoduchý: jeden hráč vyloží určitý druh zvieraťa a ostatní vyložia buď kartu rovnakého druhu, alebo zebru, alebo kartu iného druhu. O tom, kto si zoberie všetky karty kola, rozhoduje hodnota vyloženej karty. Pri bitke o body má prednosť zviera rovnakého druhu. Zviera iného druhu bitku nevyhrá, hoci má vyššiu hodnotu. Výnimkou je zebra. Keď už hráči nemajú na ruke karty, zrátajú si získané body. Pri rátaní bodov sa sčítava číselná hodnota kariet. Výsledok zároveň upravujú hviezdičky na kartách: na dobrých kartách sú zelené hviezdičky, za ktoré sú plus body, na zlých kartách sú červené hviezdičky, za ktoré sú mínus body. Zebry sú buď neutrálne alebo prikazujú vykonať jednu z dvoch úloh: odovzdať hráčovi vpravo/vľavo jednu zo svojich kariet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05110_SK.pdf


Odporúčaný vek: 8 - 99 rokov
Počet hráčov: 2 - 4
Počet kariet: 48
Trvanie hry: ca. 15 min.

Parametre

Hmotnosť0,24 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.