Jarné prázdniny- expedícia v týždni od 17.2.do 21.2.

Vážení zákazníci,

počas jarných prázdnin v týždni od 17.2. do 21.2. budeme expedovať vaše objednávky v pondelok a vo štvrtok.

Ďakujeme za porozumenie.

Kartová hra Tip top clap

Veľmi zábavná kartová hra založená na dobrej pamäti

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
DJ05120

7,95 € s DPH 6,63 € bez DPH

+ -


Kartová hra Tip top clap

Veľmi zábavná kartová hra založená na dobrej pamäti. Hráči vytvrajú sled zvukov a grimás , ktorý neustále rastie a je stále náročnejšie si ho zapamätať. Skvelá hra pre celú rodinu.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05120_SK.pdfPre deti vo veku 6 - 99 rokov
Pre 2 - 5 hráčov
Obsahuje 32 kariet
Rozmer balenia: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Hmotnosť0,18 kg

Doplňujúce informácie

TIP TOP CLAP

Vek:  6-99 rokov

Počet hráčov: 2-5

Obsah:  32 kariet (6x8 zvukov alebo gest /grimás: tlieskanie, pískanie ako vtáčik, žmurkanie, napodobnenie prdnutia, buchnutie po stole, vyplazenie jazyka, mňaukanie, dupanie nohami )

Cieľ hry:  zapamätať si zvuky a gestá či grimasy v správnom poradí

Príprava: Karty sa zamiešajú a položia do stredu stola, prednou stranou nadol.

Pravidlá:  Postupuje sa v smere hodinových ručičiek. Začína najmladší hráč. Potiahne si kartu z kôpky, obráti ju a položí vedľa kôpky. Urobí zvuk alebo gesto zobrazené na karte. Ďalší hráč obráti nasledujúcu kartu a položí ju prednou stranou nahor na predchádzajúcu kartu. Zopakuje zvuk alebo gesto predchádzajúceho hráča a potom zvuk alebo gesto z karty, ktorú práve obrátil. Ďalší hráč obráti ďalšiu kartu a pred tým, ako urobí zvuk alebo gesto na nej zobrazené, musí zopakovať  to, čo robili predošlí hráči, v správnom poradí. Takto hra pokračuje, až kým sa niektorý z hráčov nepomýli.

Keď sa niektorý z hráčov pomýli, nechá si kartu, ktorú obrátil, ako trestnú kartu. Všetky ostatné karty sa položia bokom. Potom je na hráčovi, ktorý prehral toto kolo, aby obrátil novú kartu, a znázornil prvé gesto alebo zvuk v novom kole. Keď sa spotrebujú všetky karty z kôpky, treba zamiešať obrátené karty a pokračovať v hre.

Poznámka: hráči sa nesmú opakovane pozrieť na obrátené karty.

Koniec hry: Na začiatku hry si hráči zvolia čas, ako dlho bude hra trvať. Po uplynutí určeného času je víťazom ten hráč (prípadne hráči, môže ich byť viac), ktorý má najmenej trestných kariet.

1-Zatlieskať

2-Zapískať
3-Zažmurkať
4- Napodobniť zvuk prdnutia

6-Vyplaziť jazyk
7-Zamňaukať
8-Zadupať

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.