Kartová hra TrioMonsters

Strategická hra pre 2-5 hráčov od 6 rokov

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
DJ05187

11,25 € s DPH 9,38 € bez DPH

+ -


Špecifické podmienky doobjednania

Kartová hra TrioMonsters

Príšerky sú strašne pomiešané a skôr, než sa budú dať chytiť, ich treba roztriediť podľa farby. To je však ťažšie, než sa zdá a treba na to príšerne dobrú taktiku.
Strategická hra pre 2-5 hráčov od 6 rokov. Obsahuje 60 hracích kariet. Trvanie hry: 15 min.

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs8
Hmotnosť0,3 kg

Doplňujúce informácie

https://www.facebook.com/pg/Kidsworld.Detsky.svet/photos/?tab=album&album_id=1549578748393620

TrioMonsters

Príšerky sú strašne pomiešané a skôr, než sa budú dať chytiť, ich treba roztriediť podľa farby. To je však ťažšie, než sa zdá a treba na to príšerne dobrú taktiku.    

Strategická hra pre 2-5 hráčov od 6 rokov. Obsahuje 60 hracích kariet. Trvanie hry: 15 min.

*

Pre 2-5 hráčov od 6 rokov.

Obsah hry: 60 kariet.

Cieľ hry: Získať čo najviac kariet.  

Príprava hry: Premiešajte karty. Každý hráč dostane 3 karty otočené lícom nadol. Ostatné karty uložte na kôpku. Otočte vrchnú kartu kôpky a položte ju doprostred stola.

Priebeh hry: Hrá sa v smere hodinových ručičiek. Hru začne najmladší hráč. Hráč, ktorý je na rade, vyloží 1, 2 alebo 3 karty tak, že každú priloží k jednej z 3 strán karty/kariet vyložených na stole. Následne si z kôpky zoberie toľko ďalších kariet, aby mal v ruke zas 3 karty. Potom je na rade ďalší hráč.  

Pravidlá na prikladanie príšeriek: Hráč môže vyložiť kartu akejkoľvek farby. Ak už je na stole karta rovnakej farby, musí ju priložiť k nej.

Výnimkou je situácia, keď je karta rovnakej farby obklopená kartami iných farieb. Vtedy môže hráč kartu priložiť kamkoľvek.

Pravidlá na chytanie príšeriek: Keď sa hráčovi podarí k 3 kartám rovnakej farby priložiť kartu tej istej farby, môže si všetky tieto 4 karty zobrať a položiť ich pred seba – tieto karty už získal, vyhral.

Keď sa priložením karty vytvorí reťaz, ktorá obsahuje viac než 4 karty rovnakej farby, môže si hráč zobrať celú reťaz.

Čierne príšerky: Keď sa hráčovi podarí priložiť k čiernej príšerke kartu takej farby, že čiernu príšerku obklopujú 3 karty rôznych farieb, môže si hráč všetky tieto 4 karty zobrať.

Keď sa odchytením 4 príšeriek alebo reťaze príšeriek niektoré príšerky od ostatných oddelia, treba tieto oddelené karty položiť naspodok kôpky.

Koniec hry: Keď sa minie kôpka kariet a hráči už nemajú ani karty v ruke, je víťazom hráč, ktorý nazbieral najviac kariet. 

    

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.