TERAZ V AKCII

Kartová strategická hra: Piou piou

Obľúbená hra pre celú rodinu z kategórie taktických hier

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 53 ks
Obj. čislo:
DJ05119

8,75 € s DPH 7,29 € bez DPH

+ -


Top ponuka

Kartová strategická hra: Piou piou

Piou Piou je hra pre celú rodinu z kategórie taktických hier. V kuríne vypukla panika: blíži sa líška a kuriatka sa ešte nevyliahli... hra podnecuje tvorenie rôznych stratégií, závislých od počtu kariet a hráčov. Dokážete vyliahnuť 3 kuriatka skôr ako protihráči? Budete znášať vlastné vajíčka, alebo súperove?
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. Návod si stiahnete tu: http://www.djeco.com/data/rules/DJ05119_SK.pdfPre deti vo veku 5 - 99 rokov
Pre 2 - 5 hráčov
Obsahuje 55 kariet
Rozmer balenia: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs8
Odporuc.vek5 rokov +, 5 rokov, 6 rokov, 7 rokov, 8 rokov, 9 rokov, 10 rokov
Hmotnosť0,24 kg

Doplňujúce informácie

Piou Piou („Pipinky”) je zábavná a strategická hra, ktorá uchváti nielen deti

 

Hra, ktorá podnecuje tvorbu rozličných stratégií v závislosti od počtu hráčov ale i kariet, ktorými sa práve hrá. Dokážete „vyliahnuť“ 3 kuriatka skôr ako protihráči? Budete „znášať“ vlastné vajíčka alebo súperove?

Pravidlá:

Na začiatku sa rozdajú každému hráčovi 4 karty. Zbytok kariet sa položí do stredu hracej plochy vedľa všetkých vajíčok. Prvý hráč môže „zniesť“ vajíčko ak má kohútika, sliepočku a hniezdo alebo vyhodiť jednu zo svojich 4 kariet. Následne si potiahne taký počet kariet, aby mal vždy 4 karty na ruke. Nasledujúci hráč môže okrem tejto možnosti vajíčko aj ukradnúť hráčovi, ktorý ho už „vzniesol“ za predpokladu, že má líšku a protihráč, ktorému chce vajíčko ukradnúť nemá 2 kohútikov, ktorými sa vie ubrániť líške. Ak má hráč už vajíčko a zároveň medzi svojimi 4 kartami 2 sliepočky, môže zo svojho vajíčka „vyliahnuť“ kuriatko za sprievodu zvuku „kót-ko-dá,“ ktoré mu už nikto nemôže zobrať.

hráči: 2-5

vek: 5-9

Doba hrania: 10min

Vajíčka: 18ks

Karty: 31ks (4 líšky, 10 kohútov, 10 sliepok, 7 hniezd)

 

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod