SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Maňuška Snehulienka

3 postavy v jednej maňuške

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 1 ks
Obj. čislo:
86259

39,99 € s DPH 33,33 € bez DPH

+ -


Dodávateľmi vyradené

Maňuška Snehulienka

Pomocou tejto jednej fantastickej maňušky môžete zahrať a vyrozprávať rozprávku o Snehulienke. Stačí maňušku prevrátiť a zo Snehulienky sa stane zlá kráľovná stojaca pred zrkadlom či premenená na zlú starenku. Široká sukňa maňušky poskytuje dostatok miesta pre ostatné typické postavy, miesta alebo scény rozprávky. Časti s magnetom a suchým zipsom dodatočne vzbudia zvedavosť a postarajú sa o moment prekvapenia.
Obsah: 6 kolkov, 1 lopta
Odporúčaný vek: 6m+
Rozmery balenia: 11 x 8 x 20 cm
Materiál: 100% polyester

Parametre

Hmotnosť0,38 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.