SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Mini vláčik pre najmenších

Drevené koľajnice s vlakovou stanicou pre drevený rušeň a vagón

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 1 ks
Obj. čislo:
DJ06389

30,95 € s DPH 25,79 € bez DPH

+ -


Mini vláčik pre najmenších

Z drevených koľajnicových dielov si môžeš poskladať trať v tvare uzavretého alebo otvoreného kruhu. Po uzavretom kruhu sa bude vláčik pohybovať stále dokola, po otvorenom kruhu môže na trať vyjsť a z nej zísť. Súčasťou jedného z dielov je aj vlaková stanica. Z jednej strany stanice je výpravca, z druhej strany sú čakajúci cestujúci. Stanica je vybavená zvončekom, do ktorého rušeň pri prechode narazí – cinkanie zvončeka signalizuje príchod vlaku do stanice. Vlak pozostáva z rušňa a vagóna s cestujúcimi. Obe časti súpravy sa k sebe pripájajú magneticky. Sada obsahuje tiež semafór a strom ako doplnky na dotvorenie scenérie.

Odporúčaný vek: 18m+
Rozmery hračky: 29 x 25 x 15 cm
Rozmery balenia: 18 x 16 x 15,5 cm

Parametre

Hmotnosť0,76 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.