SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Mozaika Na koni

Mozaika fantazijných zvierat vytvorená z penových samolepiek s metalickým efektom a geometrických tvarov

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
DJ08896

12,65 € s DPH 10,54 € bez DPHDodávateľmi vyradené

Mozaika Na koni

Je miesto, kde žijú trblietavé kone a zvieratá, ktoré majú telo kohúta a šesť nôh. Zvieratá, ktoré tam žijú, sú očarujúco krásne a ich telá akoby vykladané farebnými sklíčkami či drahými kameňmi. Sú to mocné a prívetivé zvieratá, na ktorých sa dá aj jazdiť, ale len na tomto mieste. A toto miesto je vaša detská izba!
Sada obsahuje 3 podložky v tvare fantazijných zvierat (265 x 205 mm), ca. 300 penových samolepiek s metalickým efektom a geometrických tvarov (trojuholníka, kruhu, štvorca), obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 3 – 6 rokov
Rozmery sady: 27,5 x 21,5 x 2,5 cm

Parametre

Hmotnosť0,48 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.