SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Mystery crock

Deduktívna spoločenská hra

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
85047

19,99 € s DPH 16,66 € bez DPHMystery crock

Počet hráčov: 2
Odporúčaný vek: 5+
Obsah hry: hracia doska, 2x 15 kartičiek s osobami (s oranžovým a zeleným pozadím), 15 veľkých kariet s tajným jedákom
Cieľ hry: Odhaliť, ktorý tajný jedák je na protihráčovej karte.
Príprava hry: Hraciu dosku preložte do tvaru strechy a takto ju postavte do vrchnáka škatule. Obaja hráči sa posadia oproti sebe a strechu položia medzi seba. Každý hráč na svojej strane strechy poukladá pred seba všetkých 15 kartičiek s osobami lícom nahor. Karty s tajným jedákom uložte na kôpku otočené lícom nadol.
Priebeh hry: Každý hráč si z kôpky kariet s tajným jedákom potiahne jednu kartu a umiestni ju na svoju stranu strechy. Začne hráč, ktorý naposledy jedol čokoládu. Hráči si navzájom striedavo kladú otázky, ktorými sa snažia zistiť, kto bol protihráčov tajný jedák. Na otázky sa smie odpovedať iba ÁNO alebo NIE. Keď si je hráč istý osobou, ktorá to nebola, túto kartu otočí lícom nadol. Vylučovacou metódou postupne zužujete okruh podozrivých. Pozor, nezabudnite si hneď otočiť vlastnú osobu. (Protihráč ju mať nebude, pretože nie je v hre 2x.) Pomôcka pre mladších hráčov: Na okraji hracej dosky sú obrázky vecí, na ktoré sa môžete pýtať.
Príklad: „Má tvoj tajný jedák keksík?“ Ak protihráč odpovie „ÁNO,“ môžeš otočiť všetky kartičky, na ktorých nie je keksík. Ak odpovie „NIE,“ môžeš otočiť všetky kartičky, na ktorý je keksík.
Koniec hry: Hráč, ktorý je na rade a je presvedčený, že objavil protihráčovho tajného jedáka, už nepoloží protihráčovi žiadnu otázku, ale ukáže mu kartičku s osobou hlavného podozrivého. Hráč, ktorý páchateľa odhalí ako prvý, je víťaz. Druhý hráč môže pokračovať v kladení otázok až kým aj on odhalí páchateľa.
POZN.: S 2x 15 kartičkami s osobami sa môžete zahrať pexeso.

Parametre

Hmotnosť0,62 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.