SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Puzzle trio - Deň

Priebeh dňa v 10 obrazoch, 10 dielikov

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 10 ks
Obj. čislo:
DJ08179

7,95 € s DPH 6,63 € bez DPH

+ -


Puzzle trio - Deň

Čo budem dnes robiť alebo čo sa dnes dialo? Usporiadať činnosti do sledu nie je celkom jednoduché. Treba vedieť čo je najskôr a čo nasleduje. Ako si to zapamätať? Napríklad podľa jedenia. Raňajky, obed, olovrant, večera pomáhajú štruktúrovať deň. Dieliky tohto puzzle ukladáš jedno za druhým ako krátky film. Každý dielik je samostatným obrázkom, jeden dielik logicky nadväzuje na ďalší, podľa časovej následnosti. Puzzle zobrazuje deň v živote dievčatka od rána do večera.
Počet dielikov: 10
Dĺžka puzzle: 72 cm
Odporúčaný vek: 3+
Rozmery balenia: 22 x 12 x 6 cm

Parametre

Hmotnosť0,29 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.