SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Puzzle Záhrada

Drevené puzzle v drevenom rámiku, 16 dielikov

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
DJ01813

10,65 € s DPH 8,88 € bez DPHPuzzle Záhrada

Dobrodružstvo nečaká len v šírom svete, ale aj predo dvermi, napr. v záhrade. V záhrade je krásne! Pozri, koho tam na svojich potulkách objavilo mačiatko! Malí ježkovia sú rovnako zvedaví ako mačiatko a mama ježica im môže ukázať, že sa netreba hneď báť. Prvé nečakané stretnutia sú napínavé a často sprevádzané rôznymi pocitmi. Páči sa ti príjemné stretnutie dobráckeho mačiatka s ježkami? Môžeš si ho pripomenúť vždy, keď si poskladáš toto puzzle. Vďaka drevenému rámiku sa dieliky nebudú pri skladaní posúvať.
Obsah: 16 drevených dielikov, drevený rámik
Odporúčaný vek: 3+
Rozmery puzzle: 25 x 25 x 1 cm
Rozmery balenia: 25 x 25 x 1 cm

Parametre

Hmotnosť0,5 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.