SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Smart Wonders – 1, 2, 3 MIC MAC

Spájanie a počítanie, plus digitálny obsah

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
86490

12,99 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -


Dodávateľmi vyradené

Smart Wonders – 1, 2, 3 MIC MAC

Škatuľka obsahuje 20 kartičiek, s ktorými sa možno zahrať dve hry. Dieťa môže spájaním dvojice kartičiek vytvoriť 10 postáv z farebného sveta Lilliputiens. Môže aj bláznivo kombinovať a vytvoriť nové postavy. Na opačnej strane kartičiek sú čísla a predmety v rôznom počte. Dieťa priraďuje číslo k počtu, od 1 do 10. Správne spojené kartičky majú zhodnú farbu. Hra patrí do kategórie Smart Wonders, čo znamená, že po bezplatnom nainštalovaní príslušnej aplikácie (určenej pre iOS a Android) a nasnímaní ikonky (vĺčika alebo sliepočky) na vrchnáku škatule fotoaparátom smartfónu alebo tabletu, sa spustí prídavný digitálny obsah, ktorý sa postará o ďalšiu zábavu.
Odporúčaný vek: 3+
Rozmery: 11,5 x 10 x 10 cm
Materiál: Tvrdený kartón

Parametre

Hmotnosť0,36 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.