TERAZ V AKCII

Špirála – Marius

Nosorožec Marius v podobe špirály na ovinutie okolo bočnej strany postieľky, držadla hniezdočka alebo hrazdičky. Tri menšie visiace hračky ponúkajú bábätku dodatočné zrakové, hmatové a sluchové podnety. Podporuje zvedavosť a túžbu aktívne objavovať okolie.

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
83174

39,99 € s DPH 33,33 € bez DPH

+ -


Novinka

Špirála – Marius

Špirála nosorožec Marius ovinutá okolo bočnej strany postieľky, držadla hniezdočka alebo hrazdičky podporuje zvedavosť bábätka a jeho túžbu aktívne objavovať okolie. Kombinácia rôznych textílií, farieb a vzorov podnecuje zrak a hmat. Tri menšie visiace hračky ponúkajú bábätku dodatočné podnety: na tukanovi je zvonček, na melóne drevená hrkálka a v pavúčikovi hrkálka. Pavúčik má na konci nôh uzlíky a na brušku nerozbitné zrkadielko. Nohy nosorožca Mariusa sú šušťavé. Hračka podporuje zvedavosť a túžbu aktívne objavovať okolie.

Výrobca Lilliputiens radí túto hračku do kategórie „Objavujem“ pre deti vo veku 0 – 12 mesiacov. Hračky z tejto kategórie podporujú zvedavosť dieťatka od najútlejšieho veku: sú mäkké, podnetné a pestré, s prekvapivými detailmi, ktoré povzbudzujú do ďalšieho objavovania.

Odporúčaný vek: 3m+
Rozmery: 24 x 12 cm

Parametre

Odporuc.vek3 mesiace +
Hmotnosť0,35 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod