SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Textilná knižka Doktorka Alice

Povzbudivá knižka pre obdobie ochorenia, s prstovou maňuškou

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 4 ks
Obj. čislo:
86830

21,99 € s DPH 19,99 € bez DPH

+ -


Textilná knižka Doktorka Alice

Doktorka Alice prichádza k svojim pacientom, vijú-vijú, sanitkou. Táto milá líštička sa láskavo o každého postará: o prasiatko, ktoré spadlo z rebríka, o zajačika, ktorý má ovčie kiahne, o prechladnutého medveďa, ktorému tečie nos. A čo vy? Ani vy nie ste zdraví? Tak si do knižky vložte svoju fotku a čakajte spolu s ostatnými na návštevu doktorky. Súčasťou textilnej hmatovej knižky plnej roztomilých detailov je doktorka Alice v podobe prstovej maňušky.
Odporúčaný vek: 0+
Rozmery knižky: 16 x 16 cm
Materiálové zloženie a údržba: Bavlna a polyester. Čistite ručným praním.

Parametre

Hmotnosť0,15 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.