SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Textilná knižka Jeff na farme

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
86375

49,99 € s DPH 45,45 € bez DPH

+ -


Textilná knižka Jeff na farme

Krásna textilná kniha pre deti od 6 mesiacov je mäkká a plná podnetov. Deti skúsenosti dobrodružstvo spolu s psom Jeff na farme. Pes Jef zbiera vajíčka, mrkvu či ovocie v sade. S touto prvou knihou si deti užijú veľa zábavy - môžu s rodičmi vymýšľať rôzne príbehy. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Rozmer 20 x 25 x 10 cm

Parametre

Hmotnosť0,4 kg

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.