SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Textilná knižka - Vlk a 7 kozliatok

Známa rozprávka v podobe nápaditej textilnej interaktívnej knihy

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 2 ks
Obj. čislo:
83080

44,99 € s DPH 40,90 € bez DPH

+ -


Textilná knižka - Vlk a 7 kozliatok

Textilná kniha Vlk a 7 kozliatok na niekoľkých obrázkových stranách stručne podáva dej známej rozprávky. Nemusíš sa uspokojiť iba s prezeraním obrázkov, deja sa môžeš aktívne zúčastniť, všade je čo hľadať a objavovať – otvor zips, gombík, pracku... Knižka má dve ušká, za ktoré ju môžeš držať a nosiť so sebou ako tašku.
Výhodou tejto interaktívnej knižky je, že podáva ucelený dej, a nie iba samostatné scény. Možnosti manipulácie, ktoré dieťaťu ponúka, prirodzene zapadajú do deja a nepôsobia vykonštruovane. Spracovanie je skutočne vydarené a nápadité, a to aj po estetickej stránke.

Odporúčaný vek: 18m+
Rozmery: 28 x 23 cm

Parametre

Hmotnosť0,35 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.