Tvorenie s pieskom - Totemové zviera

Vytvor 5 obrázkov človeka s jeho totemovým zvieraťom z farebného piesku a trblietok

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
DJ08633

20,45 € s DPH 17,04 € bez DPH

+ -


Tvorenie s pieskom - Totemové zviera

Z pozorovania a obdivu prírody pramenia mnohé prirovnania, napr. byť silný ako medveď alebo vrtký ako lasica. Niekedy je pocit spojitosti človeka a zvieraťa taký silný, že človek si určité zviera zvolí za svoje totemové zviera. Má s ním podobné vlastnosti, ktoré si na ňom cení. Ty už máš svoje totemové zviera? Možno si vyberieš práve jedno z piatich v tejto sade alebo ho začneš počas tvorby hľadať. Kreatívna sada Totemové zviera obsahuje 5 obrázkov, ktoré vytvoríš sypaním piesku a trblietok na lepivý podklad. Lepivé časti sú prekryté papierikmi, ktoré postupne odstraňuješ špachtličkou. Papieriky a mištičky s pieskom, ako aj tuby s trblietkami sú očíslované, vďaka čomu vieš, ktorú farbu kam nasypať. Pomôckou je aj obrázkový návod. Autorkou pestrofarebných a výrazovo silných obrázkov je Margaux Carpentier.
Obsah: 5 kartónových obrázkov/kariet s lepivým povrchom, 12 mištičiek s farebným pieskom, 4 tuby s trblietkami, špachtlička, obrázkový návod
Odporúčaný vek: 8 - 14 rokov
Rozmery balenia: 23,5 x 23 x 4 cmVhodné pre deti od 9 - 15 rokov.


Balené v krásnej krabici 16.5x23x4 cm

Parametre

Hmotnosť0,77 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.