TERAZ V AKCII

Waytoplay autodráha - Road to Recovery

Špeciálna edícia cestných dráh Waytoplay, vytvorená na podporu v dobe krízy spojenej s koronavírusom

Výrobca:
waytoplaytoys b.v.
Dostupnosť:
Na sklade 7 ks
Obj. čislo:
WTP 8RR

15,00 € s DPH 12,50 € bez DPH

+ -


Dostupná novinka

Waytoplay autodráha - Road to Recovery

Žijeme v ťažkých časoch! Naše flexibilné cestné dráhy poskytujú deťom teraz viac než inokedy potrebnú dávku kreativity a inpširácie ku hraniu. Avšak nie všetci si môžu dovoliť naše bežné sety. Takže Sybren, náš hlavný dizajnér a návrhár, prišiel s niečím iným a dostupnejším: Road to Recovery (Cesta k Obnove). Táto špeciálna, nová hraška, je vyrobená z odolnej lepenky. Potlačená je jasnými núdzovými čiarami, symbolizujúcimi dnešné časy. Road to Recovery je skvelá hračka na kreatívnu hru podporujúcu použitie vlastnej fantázie- vaše deti si taktiež môžu dieliky pokresliť podľa svojich predstáv, alebo nakresliť vlastnú cestu z rubovej strany.
Dieliky sú kompatibilné s dielikmi z gumových sád waytoplay. A samozrejme ako všetky waytoplay kombinovateľné s inými hračkami z vašich detských izbičiek- nielen autíčkami, ale i zvieratkami, figúrkami a podobne.
Set obsahuje 8 dlhých dielov z lepenky (4 zákruty, 3 rovné diely a 1 skvelé štvorcové parkovisko), celková dĺžka vytvorenej dráhy predstavuje 192 cm.
Rozmery balenia: 28 x 26 x 2.5 cm.
Len na vnútorné použitie.
Pre deti od 3 rokov.

Parametre

Odporuc.vek10 rokov, 11 rokov, 12 rokov, 3 roky, 3 roky +, 4 roky, 7 rokov +, 8 rokov, 8 rokov +, 9 rokov, 9 rokov +, 4 roky +, 5 rokov, 5 rokov +, 6 rokov, 6 rokov +, 7 rokov
Hmotnosť0,5 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod