Workshop: Ateliér - Špirálové obdobia

Vyskúšaj si quilling

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Vypredané
Obj. čislo:
DJ08621

22,85 € s DPH 19,04 € bez DPHŠpecifické podmienky doobjednania

Workshop: Ateliér - Špirálové obdobia

So sadou Špirálové obdobia si vyskúšaš quilling. Quilling je metóda zdobenia a vytvárania obrazov stočenými a tvarovanými papierovými prúžkami. Nevyhnutnou pomôckou na vytváranie papierových zvitkov je quillingové pero, do ktorého papierový prúžok navlečieš podobne ako niť do ihly. Točením pera vznikne zvitok, tzv. špirála, ktorej veľkosť upravíš pomocou šablóny. Následne špirálu zafixuješ lepidlom a prilepíš ju na obrázok. Okrem špirál vytvaruješ aj iné tvary ako lístky (špirály stlačené na jednom kraji), oká (špirály stlačené na oboch krajoch) alebo trojuholníky. Procesom tvorby ťa prevedie obrázkový návod. Workshop je z dielne FlipFlopDesign.

Obsah: 2 obrázky (210 x 280 mm) na dotvorenie, sada farebných papierových prúžkov (400 x 5 mm), plastová podložka na lepenie, penová (EVA) šablóna na tvarovanie papiera, quillingové pero, pinzetka, 2 lepiace perá, obrázkový návod
Odporúčaný vek: 8 - 14 rokov
Rozmery balenia: 29,5 x 23 x 4 cm

Parametre

Minimálne dodávateľské obj.množs6
Hmotnosť0,72 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.