SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Workshop: Gélové pastelky – Divočina

Vyfarbovanie pastelkami a vyškrabovanie vzorov

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 5 ks
Obj. čislo:
DJ08617

22,85 € s DPH 19,04 € bez DPH

+ -


Workshop: Gélové pastelky – Divočina

Táto sada je ateliér v škatuli, ktorý vás oboznámi s technikou vyfarbovania pastelkami vrstvením a následným vyškrabovaním vzorov. Základ tvoria 4 ilustrované predlohové karty, na ktoré nalepíte vyfarbené a vzorované diely. Jednak kombinujete vrstvy papiera a jednak vrstvy farieb, ktoré odkryjete vyškrabaním vzoru. Výsledkom sú očarujúce obrázky v silných, výrazných farbách.
Obsah: 4 ilustrované predlohové karty (210 x 280 mm), hárky s predvyrezanými dielmi, 12 gélových pasteliek, škrabka, lepidlo, obrázkový návod
Odporúčaný vek: 8 – 14 rokov
Rozmery balenia: 29,5 x 23 x 4 cm


Parametre

Hmotnosť0,95 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.