Menu

Veľkoobchod

Naša spoločnosť je výhradným Slovenským distribútorom značiek Djeco, BiOBUDDi, Trybike a Waytoplay.

Veľkoobchodná spolupráca je určená výhradne právnickým alebo fyzickým osobám vlastniacim živnostenský list – vykonávajúcim obchodnú činnosť vo forme maloobchodného predaja.

Pre nakupovanie za veľkoobchodné ceny Vás prosíme vyplniť veľkoobchodnú registráciu TU.

Pre veľkoobchodných (ďalej zvyčajne len "VO") partnerov máme v nákupnom centre (s názvom “Moje nákupné centrum”) po prihlásení sa do konta na B2B rozhraní našej e-shop platformy (úvodná stránka po prihlásení, do ktorej sa dá následne dostať cez “Môj účet") v sekcii "Informácie pre VO partnerov” XLM feed na prepojenie s našou e-shop platformou ako aj základné VOP pre VO partnerov. Samozrejmosťou sú aj sekcie “Moje objednávky”, “Moje faktúry” a “Moje nakúpené produkty”, v ktorých je podrobný prehľad posledných objednávok, faktúr, aj jednotlivých objednaných produktov, pre prípadné uľahčenie vkladania novej objednávky, ktorú samozrejme viete robiť aj importom súborov vo formáte CSV.

Základná e-shop platforma slúži okrem objednávania dostupných produktov aj k predobjednaniu - rezervovaniu pripravovaných noviniek (s indikáciou predpokladanej dostupnosti u výrobcu ak takou informáciou disponujeme) a taktiež k predobjednávaniu dočasne vypredaných položiek. V prípade dohody na zasielaní predpokladov objednávok - FORECASTS - významných VO partnerov sa však budeme snažiť držať potrebnú hladinu zásob skladom.  

Väčšinu procesov sa snažíme automatizovať a preto automatické maily chodia pre VO partnerov takmer po každom úkone (po potvrdení registrácie, objednávky, začatí expedície, vydaní faktúry, upozornenia na blížiacu sa splatnosť, upozornenie o faktúrach po lehote splatnosti, atď.) ale pre významných partnerov s dobrou platobnou históriou sa samozrejme vieme dohodnúť na individuálnom nastavení pravidiel alebo podpory, tak aby spolupráca viedla k spokojnosti na oboch stranách. 

V sekcie "Kde nás nájdete" sú informácie aj o našich Top partneroch, pričom spolupráca s novými VO partnermi musí byť korektná aj voči našim súčasným Top partnerom.

Na e-mail správy sa snažíme odpovedať do 24 hod., resp. nasledujúci pracovný deň. Ak však neodpovieme dostatočne promptne alebo v prípade iných dotazov k spolupráci nás prosím kontaktuje na vyššie uvedenom telefónnom čísle v čase uvedenom na stránke a budeme sa snažiť odpovedať na Vaše podnety s cieľom obojstrannej spokojnosti.  

Tešíme sa na spoluprácu!

 

 

 

 

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.