TERAZ V AKCII

8-dielna doplnková sada – Mix cestných dielov

Doplnková sada k niektorej zo základných cestných dráh. Obsahuje kombináciu 8 cestných dielov.

Výrobca:
waytoplaytoys b.v.
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
WTP 8MX

24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

+ -


Dostupná novinka

8-dielna doplnková sada – Mix cestných dielov

Mix cestných dielov je kombinovaná doplnková sada k autodráhe Waytoplay. Obsahuje 8 dielov – rovné diely, aj zákruty a križovatky (1x rovný diel – parkovisko, 1x rovný diel – cesta s prechodom pre chodcov, 1x kruhový objazd, 1x križovatku, 4x zákrutu). Diely sa hodia na rozšírenie niektorej zo základných cestných dráh.
Diely flexibilných cestných dráh Waytoplay sú voľne kombinovateľné. Sú ohybné a odolné, vhodné na rôznorodé povrchy, na hru vnútri i vonku. Kombinovateľnosť, ohybnosť, odolnosť a jednoduchá údržba sú vlastnosti, ktoré hru maximálne rozhýbu.
Diely pozostávajú z bezpečného PVC spĺňajúceho najprísnejšiu európsku normu pre detské hračky EN-71. Materiál sa vyrába v Nemecku, potlač dielov sa realizuje v Holandsku.
Obsah: 8 dielov (1x rovný diel – parkovisko, 1x rovný diel – cesta s prechodom pre chodcov, 1x kruhový objazd, 1x križovatka, 4x zákruta)
Odporúčaný vek: 3+ rokov
Rozmery balenia: 27 x 14,5 x 2,5 cm

Parametre

Odporuc.vek10 rokov, 11 rokov, 12 rokov, 3 roky, 3 roky +, 4 roky, 7 rokov +, 8 rokov, 8 rokov +, 9 rokov, 9 rokov +, 4 roky +, 5 rokov, 5 rokov +, 6 rokov, 6 rokov +, 7 rokov
Hmotnosť0,58 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod