SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Hračka na ťahanie – Laslo

Drevený medveď na ťahanie s nehlučnými kolesami

Výrobca:
DJECO
Dostupnosť:
Na sklade 3 ks
Obj. čislo:
DJ06221

15,25 € s DPH 12,71 € bez DPH

+ -


Hračka na ťahanie – Laslo

Drevený medveď Laslo je zvedavý, či včielky usilovne pracujú a pripravujú med, ktorý mu tak veľmi chutí. Vieš čo, keď máš rovnako maškrtný jazýček ako Laslo, vyberte sa na obchôdzku spolu. Chyť ho za pevnú stuhu a ťahaj – tvoj medveď pôjde za tebou. Ozaj, páči sa ti jeho belasá stuha? Vyzerá hviezdne, však?
Pohyb hračky motivuje dieťa k chôdzi. Na drevených kolesách je tlmiaci silikónový krúžok. Stuha na ťahanie je pevná.
Odporúčaný vek: 18m+
Rozmery hračky: 15 x 13 x 7,5 cm
Rozmery balenia: 17 x 15,5 x 9,5 cm

Parametre

Hmotnosť0,37 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.