SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Pexeso Les (Smart Wonders – Chytré zázraky)

Pexeso aj mozaika, s prídavným digitálnym obsahom

Výrobca:
Lilliputiens n.v.
Dostupnosť:
Na sklade 7 ks
Obj. čislo:
86471

9,99 € s DPH 8,33 € bez DPH

+ -


Pexeso Les (Smart Wonders – Chytré zázraky)

Každá rozprávková bytosť a každý obyvateľ lesa tohto pexesa potrebuje svoj pár a je na vás, aby ste ich našli. Potrebujete k tomu bystrý zrak a najmä dobrú pamäť. Rubová strana dielikov je farebná a vzorkovaná a môžete si z nich vyskladať krásnu mozaiku. Dieliky sú z tvrdeného kartónu.
Hra obsahuje prídavný digitálny obsah. Pre sprístupnenie obsahu si stiahnite appku Nicolas. Po zakúpení tejto hry a stiahnutí appky Nicolas si na svojom chytrom zariadení môžete zahrať digitálne audio pexeso.
„Smart Wonders – Chytré zázraky“: Tento prívlastok znamená, že hračka má prídavný digitálny obsah. Sprístupní sa vám tak, že si z App Store alebo Google Play zadarmo stiahnete niektorú appku od Lilliputiens, a to Nicolas alebo Ophélie.
Odporúčaný vek: 3+
Rozmery balenia: 10 x 10 x 10 cm

Parametre

Hmotnosť0,21 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.