SMS notifikácia

Vážení veľkoobchodní partneri,

 

Vzhľadom na vyhlásenie núdzového stavu a zatvorenie kamenných prevádzok, by sme Vás radi podporili prostredníctvom nasledovného opatrenia, ktoré veríme že podporí možnosti odosielania tovaru Vašim zákazníkom, napriek zatvoreným predajniam:

  • od zajtra do odvolania Vám budeme, kvôli uľahčeniu koordinácie preberania zásielok od kuriéra pri neprítomnosti v zavretých predajniach, objednávky posielať s doplnkovou službou SMS notifikácie.

Na základe tejto služby Vám okrem štandardného e-mailu v deň prevziatia zásielky kuriérom, príde taktiež SMS od kuriéra v deň doručenia zásielky, s kontaktom na konkrétneho kuriéra s Vašim balíkom, s ktorým sa môžete spojiť kvôli skoordinovaniu prevziatia zásielky. Prosíme z tohoto dôvodu si zaktualizujte v nákupnom centre vo Vašich údajoch telefónny kontakt, na aktuálne mobilné číslo, kam sa dá poslať sms, alebo ho uveďte do objednávky.

Veríme, že spoločne túto situáciu prekonáme, želáme Vám veľa síl a zdravia.

Kidsworld.sk

Waytoplay Štart & Cieľ sada

Doplnková sada k autodráhe waytoplay na vytvorenie pretekárskeho mestského okruhu

Výrobca:
waytoplaytoys b.v.
Dostupnosť:
Na sklade 7 ks
Obj. čislo:
WTP 2SF

9,00 € s DPH 7,50 € bez DPH

+ -


Waytoplay Štart & Cieľ sada

Na predĺženie vašej flexibilnej cestnej dráhy a jej premenu na pretekársky mestský okruh, môžete pridať túto Štart & Cieľ doplnkovú sadu. Súprava obsahuje dva rovné cestné diely s potlačou štartovacích čiar a cieľovej roviny, z rubovej strany majú diely potlač ako štandardné cestné diely s prerušovanou čiarou.
Pridaním týchto dvoch úplne nových dielikov k vašej existujúcej autodráhe waytoplay sa otvoria možnosti pre plno nových dobrodružstiev. Tri, dva, jeden: štart- a choďte tak rýchlo, ako sa len dá! Zahrajte sa na pretekárov formuly alebo môžte spraviť napríklad preteky zvieracích figúrok, či čokoľvek iného, čo vás napadne.
Súprava obsahuje dva rovné cestné diely s potlačou štartovacích čiar a cieľovej roviny, z rubovej strany majú diely potlač ako štandardné cestné diely s prerušovanou čiarou.

Parametre

Hmotnosť0,3 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

VO podmienky

Minimálna veľkoobchodná objednávka je v hodnote 240 EUR s DPH. Objednávky do 300 EUR s DPH je možné uhradiť vopred alebo na dobierku.